Informacje Artykuły Zwalczanie Szkodników Drewna tło

Informacje
Artykuły

Tematy związane ze zwalczaniem szkodników drewna, takich jak spuszczel, kołatek i innych drewnojadów. Tępienie robaków drewna jest kluczowe dlatego udzielamy informacji na ten temat.


Jeśli chcesz posiąść wiedzę o szkodnikach drewna, dowiedzieć się o istniejących metodach walki z insektami jak również poznać nowoczesne metody walki z drewnojadami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami, są one opracowywane przez specjalistów w dziedzinie tępienia robaków niszczących drewno i z pewnością zaspokoją Państwa ciekawość.

Słyszysz szmery w drewnianych elementach  swego domu? Coś niszczy zabytkowe eksponaty, ramy obrazów lub inne ważne przedmioty zabytkowe? Dochodzą do Ciebie dziwne chrupanie, które nie pozwala Ci zasnąć lub przeszkadza Ci w ciągu dnia?

Przeczytaj nasze artykuły, pozwolą one zapoznać się ze szkodnikami występującymi na terenie Polski i świata. Możesz również zadzwonić do nas. Postaramy się rozwiązać Twój problem, oferując profesjonalną konsultację opartą na wiedzy z dziedziny zwalczania szkodników drewna. 

Zwalczanie

W walce z ksylofagami stosowane są najczęściej:

metoda termiczna
dezynsekcja za pomocą fal mikrofalowych - drewno nagrzewane jest do temperatury 55°C, która jest zabójcza dla insektów

metoda chemiczna
zastosowanie fumigantów do gazowania porażonych obiektów, pomieszczeń lub pod folią całych budynków

Profesjonale, skuteczne zwalczanie szkodników drewna,
dezynsekcja drewnojadów, fumigacja ksylofagów
tel: +48 (22) 29 94 410

CORNECO- Profesjonalne, skuteczne zwalczanie szkodników drewna, owadów żerujących w drewnie, dezynsekcja drewnojadów, fumigacja ksylofagów - zwalczanie tzw. "korników"