Informacje Artykuły Zwalczanie Szkodników Drewna tło

Informacje
Artykuły

Tematy związane ze zwalczaniem szkodników drewna, takich jak spuszczel, kołatek i innych drewnojadów. Tępienie robaków drewna jest kluczowe dlatego udzielamy informacji na ten temat.


Jeśli chcesz posiąść wiedzę o szkodnikach drewna, dowiedzieć się o istniejących metodach walki z insektami jak również poznać nowoczesne metody walki z drewnojadami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami, są one opracowywane przez specjalistów w dziedzinie tępienia robaków niszczących drewno i z pewnością zaspokoją Państwa ciekawość.

Słyszysz szmery w drewnianych elementach  swego domu? Coś niszczy zabytkowe eksponaty, ramy obrazów lub inne ważne przedmioty zabytkowe? Dochodzą do Ciebie dziwne chrupanie, które nie pozwala Ci zasnąć lub przeszkadza Ci w ciągu dnia?

Przeczytaj nasze artykuły, pozwolą one zapoznać się ze szkodnikami występującymi na terenie Polski i świata. Możesz również zadzwonić do nas. Postaramy się rozwiązać Twój problem, oferując profesjonalną konsultację opartą na wiedzy z dziedziny zwalczania szkodników drewna. 


Ocena: 5/5 - 165

Zwalczanie

W walce z ksylofagami stosowane są najczęściej:

metoda termiczna
dezynsekcja za pomocą fal mikrofalowych - drewno nagrzewane jest do temperatury 55°C, która jest zabójcza dla insektów

metoda chemiczna
zastosowanie fumigantów do gazowania porażonych obiektów, pomieszczeń lub pod folią całych budynków

Najpopularniejsze szkodniki
Spuszczel pospolity, Kołatek domowy, Kruszel czarny, Drwalnik paskowany, Stukacz świerkowiec, Miazgowiec parkietowiec, Kornik drukarz

Profesjonale, skuteczne zwalczanie szkodników drewna,
dezynsekcja drewnojadów, fumigacja ksylofagów
tel: +48 (22) 29 94 410

CORNECO- Profesjonalne, skuteczne zwalczanie szkodników drewna, owadów żerujących w drewnie, dezynsekcja drewnojadów, fumigacja ksylofagów - zwalczanie tzw. "korników"