Corneco - fumigacja kościoła Zwalczanie Szkodników Drewna tło

Corneco -
fumigacja
kościoła

Aktualności Corneco - co to jest fumigacja gazowa drewna, gazowanie domu, fumigacja eksportowa, fumigacja kościoła. Zwalczanie szkodników drewna w zabytkach.


Fumigacja co to jest  ?

Walka ze szkodnikami drewna nie należy do najprostszych czynności, szczególnie jeśli chodzi o zwalczanie szkodników drewna w zabytkowych obiektach. Sama fumigacja to proces zwalczania szkodników drewna przy pomocy gazowania odpowiednimi środkami. Najczęściej wykorzystywanymi metodami jest wykorzystanie gazu, dymu lub pary. Fumigacja drewna w ten sposób jest procesem bardzo skutecznym, a w dodatku nie niszczącym odkażanego przedmiotu lub materiału. W procesie gazowania korników czyli fumigacji możemy wymienić jej kilka typów. Zaczynając od jednych z podstawowych zabiegów czyli gazowanie domu, fumigacja eksportowa, poprzez fumigację większych obiektów takich jak kościoły czy cerkwie przy których jest o wiele więcej pracy.

Fumigacja gazowa - metody fumigacji

Fumigacja czy to małych obiektów czy też dużych przeważnie wiąże się z zabezpieczeniem gazowanego drewna poprzez tak zwane namiotowanie, które polega na uszczelnieniu obiektu w którym będzie przebiegać fumigacja gazowa za pomocą odpowiednich folii nie przepuszczających gazu. Dodatkowo podczas takiego zabiegu jak fumigacja drewna obiekt powinien zostać odpowiednio oznakowany, ponieważ w tym procesie wykorzystywane są trujące środki chemiczne zabójcze dla człowieka.

Fumigacja drewna - cena

Koszt zabiegu takiego jak fumigacja domu może wahać się od tysiąca nawet do kilkunastu tysięcy ze względu na wielkość obiektu oraz wykorzystywanie materiałów i preparatów podczas pracy. Gazowanie korników wiąże ze sobą także wynajęcie lub przeszkolenie pracowników do odpowiednich prac na wysokościach oraz niekiedy wynajęcie podnośników koszowych.

Fumigacja domu ? Jaki jest Koszt?

Fumigacja cennik ? cena fumigacji jest zależna od wielu czynników takich jak wielkość obiektu, jego architektura a także wykorzystana ilość środków dlatego właśnie nie można jednakowo wycenić kilku obiektów i za kategoryzować go do jednej grupy.

Fumigacja Warszawa - firma Corneco

Firma Corneco jest jednym z liderów w gazowaniu korników drewna, a w szczególności wykonywania dużych zabiegów takich jak fumigacja kościołów, fumigacja eksportowa, gazowanie domu. Profesjonaliści z firmy Corneco posiadają na swoim koncie już wiele sukcesów. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z pracy wykfalifikowanej kadry Corenco która jest na etapie przykrywania kościołów

fumigacja gazowa kościoła

gazowanie kościoła fumigacja

szkodniki drewna fumigacja kościoła

fumigacja kościoła corneco


Ocena: 5/5 - 168

Zwalczanie

W walce z ksylofagami stosowane są najczęściej:

metoda termiczna
dezynsekcja za pomocą fal mikrofalowych - drewno nagrzewane jest do temperatury 55°C, która jest zabójcza dla insektów

metoda chemiczna
zastosowanie fumigantów do gazowania porażonych obiektów, pomieszczeń lub pod folią całych budynków

Najpopularniejsze szkodniki
Spuszczel pospolity, Kołatek domowy, Kruszel czarny, Drwalnik paskowany, Stukacz świerkowiec, Miazgowiec parkietowiec, Kornik drukarz

Profesjonale, skuteczne zwalczanie szkodników drewna,
dezynsekcja drewnojadów, fumigacja ksylofagów
tel: +48 (22) 29 94 410

CORNECO- Profesjonalne, skuteczne zwalczanie szkodników drewna, owadów żerujących w drewnie, dezynsekcja drewnojadów, fumigacja ksylofagów - zwalczanie tzw. "korników"