Corneco referencje Zwalczanie Szkodników Drewna tło

Corneco referencje

Dorota Szelągowska-Sztaba zleciła nam przeprowadzenie zabiegu fumigacji malowniczo położonego domu na terenie Warmii i Mazur.


Corneco liderem jakości w zwalczaniu szkodników drewna?

Corneco jako firma doceniona przez profesjonalistów.

Każdy kto słyszał o Dorocie Szelągowskiej wie, że jest znaną dziennikarką i projektantką wnętrz. Zasłynęła jako profesjonalistka w swoim fachu w kilku programach telewizyjnych, m.in. dobrze znany wszystkim Polakom ?Dorota Was urządzi?, ?Polowanie na mieszkanie? czy też ?Polowanie na kuchnie?. To tylko część programów, których jest autorką, a jest ich wiele więcej. Pracowała jako scenarzystka i reżyserka przy kilku projektach dla telewizji TVN oraz przy produkcji teledysków. Wspólnie ze swoją matką, cenioną pisarką Katarzyną Grocholą, napisała książkę pt. ?Makatka?, która została wyróżniona nagrodą Róża Gali 2011 w kategorii literatura.

Skuteczność firmy Corneco znana i potwierdzona.

Poza obszerną działalnością medialną, Dorota Szelągowska-Sztaba jest współwłaścicielką firmy "ManiaDesign",w której oddaje się swojej pasji działając jako projektantka wnętrz. I to właśnie ta firma wybrała nas czyli Corneco jako najlepszą firmę zwalczającą szkodniki drewna, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Dorota Szelągowska-Sztaba zleciła nam przeprowadzenie zabiegu fumigacji malowniczo położonego domu na terenie Warmii i Mazur. Od samego początku dziennikarka osobiście monitorowała przebieg procesu gazowania. Aby sprostać jej wysokim wymaganiom dołożyliśmy wszelkich starań przy wykonywaniu zabiegu fumigacji i impregnacji domu. Dorota Szelągowska-Sztaba dała nam się poznać jako profesjonalistka w każdym calu, a współpraca z nią to prawdziwa przyjemność.

Jakość popłaca.

?ManiaDesign? pod kierownictwem Doroty Szelągowskiej wystawiła pozytywne referencje, dotyczące usług świadczonych przez firmę Corneco. Uznała nas za profesjonalną firmę ?w pełni przygotowaną do wykonywania skutecznych i bezpiecznych zabiegów zwalczania szkodników drewna?.

CORNECO - REFERENCJE/OPINIE :

corneco-opinie

 

TAGI: Corneco opinie, Owady w drewnie, dezynsekcja drewna, Fumigacja warmińsko mazurskie, skuteczne zwalczanie owadów w drewnie.


Ocena: 5/5 - 148