Fumigacja domu - o metodzie gazowania domu Zwalczanie Szkodników Drewna tło

Fumigacja domu

Fumigacja domu (gazowanie) to skuteczna metoda na zwalczanie szkodników drewna (korników) w drewnianych elementach domu, konstrukcji dachowej lub w całym drewnianym domu. Fumigacja domu jest jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania drewnojadów.


FUMIGACJA DOMU

Czym jest fumigacja domu?

Fumigacja domu (gazowanie) to skuteczna metoda na zwalczanie szkodników drewna (często nazywanych kornikami) w drewnianych elementach domu, konstrukcji dachowej lub w całym drewnianym domu. Cały zabieg fumigacji domu polega na odpowiednim jego zabezpieczeniu a następnie wprowadzeniu gazu jakim jest fosforowodur PH3 do wnętrzna budynku. Fumigant ten doskonale penetruje każdy drewniany element domu zapewniając skuteczność w zwalczaniu "korników". Gaz ten jest silnie toksyczny i możę być stosowany wyłącznie przez profesjonlane firmy zwalczające szkodniki drewna.

Zalety fumigacji domu

  • Fumigacja domu likwiduje w 100% wszystkie szkodniki drewna
  • Stosowany gaz trafia we wszystkie elementy drewniane domu
  • Zwalcza wszystkie rodzaje szkodników drewna w tym spuszczela pospolitego i kołatka domowego
  • Jest to metoda bezinwazyjna, nie powoduje uszkodzeń i odbarwień elementów drewnianych
  • Zabieg fumigacji jest bezpieczną metodą zwalczania "korników"

 


Szukasz firmy zajmującej się fumigacją domów?

Skontaktuj się z nami! Tel.: +48 533 351 157

 

Jak przebiega fumigacja domu?

Cały proces fumigacji domu może potrawć od 7 do nawet 14 dni w zależności od panujących warunków pogodowych. Zabieg można podzielić na 3 zasadnicze etapy fumigacji domu:

  • Zabezpieczenie domu przez specjalistów oraz wprowadzenie gazu do wewnątrz budynku.

  • Fumigacja domu, która trwa od 7 do 14 dni. W tym czasie dom stoi zabezpieczony wraz z wprowadzonym do niego gazem. Na tym etapie nikt nie może przebywać w domu.

  • Rozgazowanie domu - na tym etapie specjaliści odwietrzają obiekt badając stężenie gazu odpowiednimi miernikami jednocześnie demontując zabezpieczenia budynku.

Ile kosztuje fumigacja domu?

Fumigacja domu to zabieg wysoce skomplikowany a jego cena uzależniona jest od wielu czynników takich jak wielkość, wymiary domu, rodzaj dachu, ilość zużytych materiałów oraz ilość gazu któy zostanie przeznaczony do fumigacji domu. Jeśli jesteś zainteresowany fumigacją skontaktuj się z nami a my dokonamy bezpłatnej wyceny usługi fumigacji Twojego domu.

 fumigacja domu cena

Jakie szkodniki zwalcza fumigacja?

Fumigacja domu jest zabiegiem który zwalcza wszystkie rodzaje szkodników drewna bez znaczenia na stopień rozwoju oraz rodzja owada wystpującego w drewnie. Jest to jedna z nie wielu metod, która przy należytym wykonaniu zapewnia 100% skuteczności zwalczając wszystkie szkodniki drewna. Często metoda ta jest wykorzystywana do zwalczania takich szkodników jak spuszczel pospolity, kołatek domowy, drwalnik paskowany i wiele innych.

 

Jakie drewno można fumigować?

Zabiegowi fumigacji można poddać każdy rodzaj drewna bez znaczenia na pochodzenie czy rodzaj wykrozystania drewna. Bardzo często przeprowadza się fumigację całych domów z drewna wykorzystujące metodę namoiotowania (przykrywany jest cały obiekt).

fumigacja domu

Fumigacja domu opinie


"Firmę Corneco trzeba pochwalić nie tylko za skuteczność i profesjonalne podejście do pracy, ale przede wszystkim za rzetelne podejście i uczciwość. Bezkonkurencyjni zawodowcy z ogromną wiedzą i doświadczeniem." ~ Marcin (Warszawa)


"Bardzo profesjonna firma, która nie tylko jest konkurencyjna cenowo w stosunku do pozostałych firm zwalczających owady w drewnie, ale tez jest najskuteczniejsza. Pisze to dlatego, bo korzystałem z usług innej firmy, ktora ogłaszała sie profesjonalna i twierdziła ze Firma Corneco jest gorsza, a w efekcie to Panowie z Corneco mi pomogli, bo tamci nie dali rady. Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc***! POLECAM" ~ Marcin (Kraków)


"Polecam Firmę CORNECO. Skuteczność i profesjonalizm. Mili ludzie i podejście do klientów." ~ Adrian (Bielkso-Biała)


Szukasz firmy zajmującej się fumigacją domów?

Skontaktuj się z nami! Tel.: +48 533 351 157


Ocena: 5/5 - 1