Problem z kornikiem? Zwalczanie Szkodników Drewna tło

Problem z kornikiem?

Masz szkodniki drewna w domu? Zapewne myślisz, że to korniki? Mylisz się: spuszczel pospolity, kołatek domowy to podstawowe szkodniki drewna w Polsce.


FIRMA CORNECO TOTALNA ZAGŁADA SZKODNIKÓW DREWNA.

Pewnego dnia w twoim domu do Twoich uszu zaczęły dochodzić odgłosy skrobania, kołatania. W nocy nie mogłeś zasnąć. Zastanawiasz się co to jest ? Bierzesz latarkę, nadsłuchujesz, idziesz w kierunku odgłosów i zauważasz w drewnianej ścianie jakieś otwory, jasny proszek, domyślasz się, mam jakieś robaki? Szukasz w internecie i dowiadujesz się, że twój dom opanowały szkodniki drewna, czytasz: Spuszczel pospolity, Kołatek domowy, Miazgowiec Parkietowiec, jest ich cała masa, pożerają centymetr za centymetrem belki, boazerie, deski, parkiet w twojej oazie spokoju.

Ale na szczęście jest firma CRNECO, która zajmie się Twoim problemem. Mają do wyboru cała gamę skutecznych środków do ich zwalczania. Doborem odpowiedniej metody zajmują się już specjaliści firmowi podczas audytu. Wystarczy zadzwonić, umówić się na spotkanie, a reszta pracy należy już do nich.Najskuteczniejszymi metodami walki ze szkodnikami drewna wykorzystywanymi przez firmę CORNECO są:

FUMIGACJA

Metoda walki ze szkodnikami polegająca na zagazowaniu pomieszczeń, całych domów gazem fosforowodorowym, który zniszczy wszelkie insekty znajdujące się w elementach drewnianych. Obiekt okrywany jest szczelnie matą izolacyjną i następnie zostaje zagazowany trującym gazem. W tym czasie w środku obiektu nie mogą przebywać ludzie, ani zwierzęta, muszą też zostać usunięte niektóre przedmioty według odpowiedniej instrukcji.

MIKROFALOWA VAIOTERM.

Zabieg ten polega na nagrzewaniu wybranych obszarów drewna zainfekowanych takimi szkodnikami jak kołatek domowy, spuszczel pospolity, kornik i inne drewnojady poprzez urządzenie wytwarzające mikrofale. Metoda ta powoduje termiczną śmierć owadów w temperaturze 55 ? 56°C. Nie ma potrzeby opuszczenia obiektu przez mieszkających osób i zwierząt. Metoda zastosowania mikrofal przy użyciu urządzenia VAIOTERM zachowuje wszystkie normy bezpieczeństwa. Jest to urządzenie w pełni ekologiczne, ponieważ fale mikrofalowe są nieszkodliwe dla środowiska.

INIEKCJA CIŚNIENIOWA

Iniekcja ciśnieniowa drewna jest to metodą pozwalająca na dezynsekcję zainfekowanego drewna nie naruszającą jego struktury, oraz nie osłabiającą nośności. Iniekcja zwalcza szkodniki drewna, grzyby i pleśń, oraz zabezpiecza od wewnątrz jednocześnie impregnując drewno.

Zabieg skuteczny jest wobec takich szkodników jak kołatek domowy, spuszczel pospolity, kornik i inne drewnojady. Iniekcja drewna polega na bezpośrednim wtłoczeniu pod ciśnieniem preparatów dezynsekcyjnych oraz zabezpieczających. Nie wymaga opuszczenia pomieszczeń przez ich mieszkańców.

DEZYNSEKCJA BEZTLENOWA

System AirMicro jest specjalistycznym, ekologicznym, bezpiecznym dla ludzi sposobem ochrony przedmiotów o szczególnej wartości np. dóbr dziedzictwa kulturowego (stare księgi, ramy obrazów, rzeźby z drewna, meble, zbiory entomologiczne). System wyposażony jest również  w specjalną funkcję extra dry służącą do osuszania przedmiotów (np. książek i archiwaliów po powodziach).

Zabieg przeprowadzany jest w środowisku beztlenowym, za pomocą azotu, gwarantuje 100% śmiertelność wszelkich szkodników drewna we wszystkich stadiach ich rozwoju (jaja, larwy, poczwarki, dorosłe), hamuje również rozwój pleśni, grzybów i bakterii, a także chroni przed szkodliwym działaniem tlenu.


 


Ocena: 5/5 - 188